Директор американських освітніх програм ІСEA виступила з доповіддю на ФЕБА

29 жовтня 2019, 2:39 pm Автор
Прочитано 840 разів Останнє редагування Вівторок, 29 жовтня 2019 14:41

Директор американських освітніх програм ІСЕА Олена Сайтс виступила з доповіддю «Система вищої економіної освіти США: досвід для українських реалій» перед студентами та викладачами Факультету економіки та бізес-адміністрування.

Доповідач ознайомила з особливостями організації системи вищої освіти в США. Вона розповіла про поєднання навчання та практичної діяльності в американських університетах, а також про розподіл місць в університетах за спеціальностями. Лектор висвітила розповсюджений в США досвід щодо студентського кредитування.

Олена Сайтс відповіла на питання студентів та викладачів про особливості навчання у вузах США, зокрема, щодо адаптації студентів до життя в англо-американському середовищі.

Представники кафедри міжнародної економіки Факультету економіки та бізнес-адміністрування обговорили  подальшу співпрацю з  Оленою Сайтс та організаціями, що вона представляє. Сторони домовились зосередитись на підвищенні кваліфікації професорсько-викладацького складу та стажуванні студентів й науково-педагогічних працівників в американських ЗВО.