Екскурсія до бібліотеки НАУ!

20 листопада 2023, 11:28 am Автор
Прочитано 115 разів Останнє редагування Понеділок, 27 листопада 2023 11:33

20 листопада 2023 року в рамках науково-дослідної роботи студентів здобувачі 1 курсу ОПП Економіка підприємства разом з координатором науково-дослідної роботи студентів Наталією Васюткіною відвідали науково-технічну бібліотеку НАУ.

Ознайомились з широким спектром можливостей бібліотечних послуг, зокрема абонементи, читальні зали, комп’ютерний клас, електронний каталог, довідково-пошуковий апарат, можливостей доступу до світових інформаційних ресурсів та ін. Атмосфера в бібліотеці сприяє і налаштовує на проведення наукового пошуку. Задоволені, налаштовані та творчий лад здобувачі поставили за мету гідно попрацювати над науково-дослідною роботою в першому навчальному семестрі.

Успіхів і творчої наснаги в наукових здобутках нашим здобувачам!