Гостьова лекція від провідного фахівця з супроводження відновлювальних джерел енергії відділу ведення спеціальних обов'язків ПрАТ «НЕК Укренерго»

22 листопада 2023, 11:33 am Автор

22 листопада 2023 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА НАУ) була проведена гостьова лекція Храпача Владислава - випускника кафедри економіки повітряного транспорту, провідного фахівця з супроводження відновлювальних джерел енергії відділу ведення спеціальних обов'язків ПрАТ «НЕК Укренерго» на тему: "Ринок електричної енергії: як на ньому працюють виробники електричної енергії з відновлювальних джерел енергії".

Лекція розпочалась із вітання завідувачки кафедри Олени Ареф'євої, яка наголосила на актуальності обраної теми та необхідності розуміння процесів функціонування ринку електричної енергії в умовах війни.

Храпач Владислав розповів здобувачам, присутнім на лекції про основи роботи різних видів електростанцій в Україні, детально зупинився саме на принципах роботи відновлюваних джерел енергії. Лектор у цікавій та зрозумілій формі пояснив студентам основні аспекти функціонування ринку електричної енергії, зокрема через призму роботи підприємств, які є виробниками електричної енергії з відновлювальних джерел енергії.

Проведення гостьових лекцій на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА НАУ дозволить здобувачам вищої освіти різних рівнів дізнатись про практичні аспекти функціонування підприємств різних галузей економіки, забезпечує комунікацію із практиками у сфері економіки підприємства та сприяє поглибленню розуміння реальних аспектів функціонування економічного середовища.

Дякуємо Храпачу Владиславу за цікаву лекцію!