Круглий стіл в рамках викладання дисципліни «Адаптивна економіка»

24 листопада 2023, 11:38 am Автор

24 листопада на кафедрі економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) у межах дисципліни «Адаптивна економіка» було проведено круглий стіл для здобувачів вищої освіти «Адаптація економіки до військового часу: проєкти відновлення» за координації доцента кафедри Ковальчук Альони.

До круглого столу долучились завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, заступниця декана ФЕБА Ольга Вовк, викладачі кафедри та здобувачі другого та третього курсу ФЕБА. З доповідями виступили Дементьєва Руслана, Снарова Наталія та Біркун Діана, які розповіли про актуальні проєкти відновлення окремих сфер економіки в умовах війни: релокації підприємств, пільгового іпотечного кредитування Єоселя та всеукраїнського проєкту підтримки бізнесу - ДіяБізнес. Студенти активно приймали участь у обговоренні цікавих доповідей.

Впровадження досвіду проведення круглих столів у межах навчальних дисциплін сприяє розвитку у здобувачів навичок аналізу інформації, підготовки доповідей, виступів перед аудиторією.