Відкрита лекція з навчальної дисципліни "Стратегія підприємства та комунікації"

22 листопада 2023, 11:44 am Автор

22 листопада 2023 р. доцентом кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Ковальчук Альоною була проведена відкрита лекція з навчальної дисципліни "Стратегія підприємства та комунікації" на тему "Функціональні стратегії підприємства" для здобувачів 4го курсу ОПП Економіка підприємства.

До відкритої лекції приєднались завідувачка кафедри Олена Ареф'єва, заступник декана Ольга Вовк та викладачів кафедри економіки повітряного транспорту.

Під час лекції було обговорено питання щодо основних аспектів, факторів та елементів функціональних стратегій підприємства та їх ролі у загальному стратегічному позиціонуванні підприємств. Лектор приділила значну увагу виробничій та маркетинговій стратегіям, визначила їх основні елементи та завдання. Не менш актуальним було питання щодо формування стратегії управління персоналом. Загалом лекція проведена на належному теоретичному, практичному та методичному рівні; тема відповідає робочій програмі навчальної дисципліни та дозволяє здобувачам вищої освіти здобути актуальні знання щодо стратегічного розвитку підприємств.