Лекція випускниці спеціальності «Облік і оподаткування», ОПП «Облік і аудит» ОС «Магістр» Зіборової Юлії Георгіївни на тему «Особливості господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку підприємствами авіа-космічного комплексу»

30 березня 2023, 11:56 am Автор
Прочитано 63 разів Останнє редагування Вівторок, 18 квітня 2023 14:23

29.03.2023 перед здобувачами кафедри фінансів, обліку та оподаткування на платформі Classroom з лекцією на тему  «Особливості господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку підприємствами авіа-космічного комплексу» виступила практик - начальник виробничо-диспетчерського бюро цеху попереднього складання літаків ДП «Завод 410 ЦА», наша випускниця спеціальності «Облік і оподаткування», ОПП «Облік і аудит» ОС «Магістр» Зіборова Юлія Георгіївна.

Лекція викликала жвавий інтерес, про що свідчили питання здобувачів вищої освіти і викладачів кафедри. Після змістовних відповідей Юлії Георгіївни відбулося обговорення лекції, де виступаючи надали їй високу оцінку, відзначили теоретичну і практичну цінність пропозицій із удосконалення обліково-аналітичного і контрольного процесу на авіаційних підприємствах.

Після завершення лекції відбулося розширене засідання методичного семінару кафедри зі стейкхолдерами – випускниками кафедри спеціальності «Облік і оподаткування», ОПП «Облік і аудит» ОС «Магістр» Руденко Лілією, Зіборовою Юлією, а також здобувачами вищої освіти групи ОА115М ОПП «Облік і аудит» ОС «Магістр». На порядку денному стояло питання «Обговорення проєкту змін в ОПП «Облік і аудит» ОС «Магістр» в рамках підготовки до її акредитації». Випускники і здобувачі підтримали концепцію освітньо-професійної програми, яка полягає в поєднанні універсалізації компетенцій за різними видами економічної діяльності та спеціалізації з акцентом на авіа-космічний комплекс.

Випускники і здобувачі подякували колективу кафедри за професіоналізм і педагогічну майстерність, побажали успіху в проходженні акредитації і усіляких гараздів!

Крокуємо вперед, до ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!