31 березня 2023, 8:28 am Автор
Прочитано 38 разів Останнє редагування Середа, 12 квітня 2023 08:34

З 20 по 31 березня здобувачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування Національного авіаційного університету стали учасниками заходів в рамках проекту Global Money Week (щорічної міжнародної освітньої кампанії, метою якої є розвиток фінансової свідомості), що проводилась НБУ.

Серед інтерактивних заходів особливу популярність здобули: зустріч від 24.03.2023 на тему "10 найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час", де учасники дізнались про неправові відносини у грошово-кредитній сфері  та заходи, що допоможуть захиститись від них; школа фінансової грамотності "Талан" від 27.03.2023, що запропонувала долучитись до заходів в рамках формування фінансової культури в Україні; семінар від 29.03.2023 "Сучасні технології, цифровізація та чат GPT у сфері фінансових послуг", де піднімались питання четвертої технологічної революції в історії людства, відкритого банкінгу, використання штучного інтелекту в фінансовому секторі, тощо.

Маже 200 країн, понад 50 мільйонів учасників, більше ніж 16 тисяч організацій. Ми пишаємось можливістю долучитись, та працювати над покращенням власного майбутнього та майбутнього нашої України!