Політ 2023

7 квітня 2023, 8:35 am Автор
Прочитано 52 разів Останнє редагування Вівторок, 18 квітня 2023 14:22

06.04.2023 відбулось засідання напряму «Наука і аерокосмічний комплекс у координатах обліку, аудиту, фінансів і кредиту», що працював в рамках ХХІІI Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ 2023». Сучасні проблеми науки».

Засідання семінару проводилось Кафедрою фінансів, обліку та оподаткування при всебічному сприянні та участі Факультету Економіки та бізнес – адміністрування. Захід відкрив декан факультету Смерічевський Сергій Францович, привітав здобувачів вищої освіти та молодих вчених, побажав плідної співпраці на шліху до відбудови майбутнього України. Семінар викликав високу активність серед здобувачів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Здобувачі отримали можливість представити роботи в рамках власних наукових інтересів, обговорити актуальні питання та розширити досвід участі у наукових заходах. В центрі обговорень опинились проблеми, що носять ключовий характер у забезпеченні розвитку українських підприємств, у тому числі авіаційних, у координатах обліку, аудиту, фінансів і кредиту в воєнний та поствоєнний періоди.

Отриманий досвід стане початком наукової роботи багатьох майбутніх молодих вчених – економістів та допоможе у відбудові та розвитку нашої України!