Міжуніверситетський вебінар

4 травня 2023, 6:04 pm Автор
Прочитано 86 разів Останнє редагування Понеділок, 08 травня 2023 07:48

Здобувачі та викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування 04.05.2023 прийняли участь в міжуніверситетському вебінарі, організованому на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса кафедрою обліку, аналізу і аудиту, очолюваною доктором економічних наук, професором Іоніним Євгеном Євгеновичем. Захід отримав широкий розголос серед здобувачів та викладачів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Спікер Марія Клепакова, менеджерка групи податкового консультування KPMG в Україні розповіла про особливості кар’єрного розвитку в компаніях, що належіть до «Великої четвірки аудиторських компаній», підкреслила значення фінансової інформації для діяльності та розвитку кожного суб’єкта господарювання, розкрила практичні аспекти проведення аудиторських перевірок, виділила основні питання належного аудиторського контролю при організації та проведенні залучення акціонерного капіталу, оцінці ефективності інноваційно – інвестиційної діяльності.

Жвавий інтерес здобувачів викликали питання працевлаштування, можливостей кар’єрного зростання, нормування робочого часу та рівня оплати. Інтерес науково – педагогічного персоналу стосувався практичних аспектів проведення аудиту, джерел отримання фінансової інформації, перевірки її достовірності. Марія підкреслила актуальність обраних здобувачами спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», запевнила у наявності вакансій за обраними напрямами, як на українському, так і на міжнародному ринках праці.