Відкрита лекція к.е.н., доцента Гаврилко Тетяни Олександрівни

4 травня 2023, 7:25 pm Автор 
Прочитано 97 разів Останнє редагування Понеділок, 08 травня 2023 07:50

       04.05.2022 викладачем кафедри фінансів, обліку та оподаткування Тетяною ГАВРИЛКО (к.е.н., доцент) для здобувачів групи ФК-114М було проведено планову  відкриту лекцію на тему «Інвестиційне забезпечення інноваційної діяльності у фінансовій сфері» у межах робочої програми навчальної дисципліни «Інновації у фінансовій сфері».

        У ході лекційного заняття були розглянуті питання щодо ролі венчурного інвестування у розвитку інноваційних процесів, окреслені пріоритети та ризики використання венчурного капіталу, проаналізований стан світового ринку венчурного інвестування. Особливий акцент був зроблений на оцінці венчурного інвестування в Україні за умов воєнного стану та чинниках, які будуть сприяти розвитку цієї сфери у післявоєнний період.

       Проведення лекції супроводжувалося використанням презентації, що створювало умови для активного сприйняття матеріалу здобувачами та їх участі у обговоренні ключових питань теми.

       Лекцію в онлайн форматі відвідали: завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування д.е.н, проф. Тетяна КОСОВА, представник навчального відділу Алла ВІТУСЕВИЧ, зам. декана к.е.н., доцент Оксана ПОПОВИЧ, науково – педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування, а саме: д.е.н., проф. Надія АНТИПЕНКО, д.е.н., проф. Ніна ОВСЮК, к.е.н., доц. Юлія ВЛАДИКА, старший викладач Лариса ТУРОВА,  старший викладач Наталія ЗАДЕРАКА.

        За результатами обговорення викладачами кафедри відкритого лекційного заняття, проведеного Тетяною ГАВРИЛКО, зроблений висновок, що воно було проведено на високому науково-методичному рівні, відповідає  вимогам вищої школи та методичним рекомендаціям щодо проведення відкритих занять в Національному авіаційному університеті.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається