На факультеті економіки та бізнес - адміністрування було проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

8 квітня 2024, 7:17 pm Автор

08.04.2024 було проведено конкурс студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей. Подані роботи відповідали вимогам Міністерства освіти і науки України. До розгляду комісії були представлені роботи зі спеціальностей 071 « Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Дослідники змагались у виявленні талантів та представленні своїх власних наукових досягнень.

Серед переможців варто відмітити за спеціальністю 071 « Облік і оподаткування»:

Анастасія Олексіївна Лебедєва, здобувачка четвертого курсу з темою роботи: «Організація аптечної діяльності та особливості її оподаткування», керівник – к.е.н., доц. Афанас'єва Інна Іванівна;

Анастасія Валеріївна Іванова, здобувачка третього курсу з темою роботи: «Фінансовий облік та відображення у фінансовій звітності власного капіталу підприємства», керівник – к.е.н., доц. Бондаренко Ольга Михайлівна;

Анастасія Михайлівна Віннічук, здобувачка другого курсу з темою роботи: «Форми фінансової звітності, організація, їх складання та взаємозв’язок» керівник – к.е.н., доц. Бондаренко Ольга Михайлівна.

За спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»:

Свобода Валерія Олегівна здобувачка другого курсу з темою роботи: «Стан та перспективи розвитку світової фінансової системи в контексті війни в Україні», керівник – к.е.н., доц. Рибак Олена Миколаївна;

Добош Михайлина Богданівна здобувачка другого курсу з темою роботи: «Фінансовий лізинг, як форма оновлення технічної бази підприємства», керівник – к.е.н., доц. Рибак Олена Миколаївна;

Бондар Карина Сергіївна здобувачка другого курсу з темою роботи: «Цінні папери та методи оцінки їх вартості», керівник – к.е.н., доц. Рибак Олена Миколаївна.

Головою конкурсної комісії, зав. каф. фінансів, обліку та оподаткування д.е.н., проф. Косовою Тетяною Дмитрівною було відзначено різноплановість проведених досліджень та представлених робіт. Заступником голови комісії Овсюк Ніною Василівною було підкреслено наявність апробацій та наукових робіт за темами досліджень у здобувачів вищої освіти, що були рекомендовані, як претенденти на участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.