Участь кафедри фінансів, обліку та оподаткування у Міжнародному семінарі з прогресу в розвитку систем цивільної авіації від компанії «Boeing Ukraine»

27 березня 2024, 6:13 pm Автор 
Прочитано 162 разів

Національний авіаційний університет, що має потужну базу для розвитку авіаційної науки, черговий раз став платформою для зустрічі в рамках перейняття досвіду лідерів авіаційної галузі. 27.03.2024 відбувся Міжнародний семінар з прогресу в розвитку систем цивільної авіації (International Workshop on Advances in Civil Aviation Systems Development). Спікерами були Олександр Курлович та інші представники компанії «Boeing Ukraine», проєктного офісу НАУ, які ділилися цінним досвідом у сфері проєктування, експлуатації повітряних суден, фінансування та обліку діяльності авіаційних підприємств.

У роботі семінару взяли участь: викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування: завідувач кафедри - доктор економічних наук, професор Тетяна КОСОВА, кандидати економічних наук, доценти - Тетяна Гаврилко, Олена РИБАК, Оксана Попович, а також здобувачі вищої освіти – Дмитро ІЛЛЄВ (група ФК-114б), Дмитро ОРЛОВ, Дмитро ПАЛАГНІЙ, Анастасія ТОЛСТІКОВА (група ФК-214б), Каріна БОРОЗЕНЕЦЬ (група ФК-325б), Анастасія ЛЕБЕДЄВА,  Андрій СТІНКОВИЙ (група ОА-415б), Богдан АНІЩЕНКО, Марія ПЕЦЕНКО, Марія РОЖЕНКО (група ФК-114м).

Спікери надали високу оцінку наукового та освітнього потенціалу НАУ, уточнили особливості відбору кандидатів на роботу, конкретизували їх компетентності та результати навчання. Зустріч пройшла в унікальній атмосфері взаєморозуміння та співпраці. Здобувачі вищої освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відкрили для себе можливості для розвитку своєї кар’єри, а також отримали цінні поради від досвідчених професіоналів. З іншого боку, представники компанії «Boeing Ukraine» дістали можливість вплинути на формування компетенцій майбутньої робочої сили та висловили свої потреби та очікування від випускників НАУ.

За результатами зустрічі було зроблено висновок про необхідність спеціалізації на рівні освітньо – професійних та освітньо – наукових програм, обговорено особливості проходження практик здобувачами вищої освіти на базі компанії «Boeing Ukraine», намічено шляхи подальшої співпраці. Зроблено висновок, що подібні зустрічі зі стейкхолдерами не лише сприяють особистому й професійному розвитку викладачів і здобувачів вищої освіти, але і зумовлюють збереження техніко-економічного та фінансового потенціалу авіаційної галузі та його зростання в умовах післявоєнного відновлення.

Бажаємо успішного працевлаштування здобувачам і випускникам кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА НАУ на авіаційному ринку!

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається