Oглядовий вебінар на тему «Аудиторська реформа - 2023: ключові аспекти».

16 травня 2023, 7:27 pm Автор

16.05.2023 р. в НАУ за ініціативи   Навчально-наукового інститут розвитку освіти  та кафедри фінансів, обліку та оподаткування факультету економіки та бізнес-адміністрування в НАУ для викладачів та здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік та оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» був проведений оглядовий вебінар на тему «Аудиторська реформа - 2023: ключові аспекти». Лектор Рогозний С.А. докладно розповів про систему нагляду за аудиторською діяльністю в Україні, структуру наглядових органі, аудиторські комунікації, вимоги до осіб, які претендують на посаду аудитора. По завершенні доповіді розпочалася дискусія, лектору задавали багато питань, щодо дисциплін, яким потрібно приділити більше уваги для майбутнього працевлаштування здобувачів за напрямком аудит тощо.

Після оглядового вебінару за участю С.А. Рогозного  відбувся круглий стіл з проблем поліпшення якості підготовки фахівців  з обліку, аудиту та оподаткування.

За результатами роботи прийнято рішення про подальше   співробітництво між  консалтинговою компанією МІК «Старт», ФПБАУ, Навчально-науковим інститутом розвитку освіти НАУ та кафедрою фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА.

Відеозапис лекцій розташовано на YouTube каналі ННІРО НАУ за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=v9ct8lHBKKc

НАЦІЯ, ЯКА НАВЧАЄТЬСЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ, ПРИРЕЧЕНА НА ПЕРЕМОГУ !