Гостьова лекція на тему «33 Years of Auditing in Estonia – Successes, Failures and Current Challenges» / «33 роки аудиту в Естонії – успіхи, невдачі та сучасні виклики»

16 травня 2023, 7:34 pm Автор

16 травня 2023 р. за ініціативи Навчально-наукового інститут розвитку освіти  та кафедри фінансів, обліку та оподаткування факультету економіки та бізнес-адміністрування в НАУ була проведена гостьова лекція на тему «33 Years of Auditing in Estonia – Successes, Failures and Current Challenges» /  «33 роки аудиту в Естонії – успіхи, невдачі та сучасні виклики», з якою перед викладачами та здобувачами спеціальності 071 «Облік та оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» виступив Мерт-Мартіна Аренгу  Присяжний аудитор, Голова Асоціації аудиторів Естонії (м. Таллінн, Естонія)

Лектором було акцентовано увагу слухачів на особливостях розвитку аудиту та аудиторської професії в Естонії, визначено позитивні та негативні аспекти, які мали місце протягом 33 років розвитку аудиту в країні Європейського Союзу та розглянуто сучасні виклики, з якими стикаються професійні аудитори в процесі своєї діяльності. Після завершення лекції відбулася жвава дискусія щодо особливостей наукових та практичних аспектів аудиту Естонії та України. Здобувачі вищої освіти ставили багато запитань та одержали вичерпні відповіді. Свято інтернаціональної науки відбулося на високому рівні.

За результатами роботи прийнято рішення про подальше   співробітництво між  Асоціацією аудиторів Естонії,  Навчально-науковим інститутом розвитку освіти НАУ та кафедрою фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА.

Відеозапис лекцій розташовано на YouTube каналі ННІРО НАУ за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=v9ct8lHBKKc

Тримаємо науковий фронт! Все буде Україна!