Практичне заняття для магістрів від стейкхолдера – випускниці кафедри фінансів, обліку та оподаткування

22 березня 2024, 10:02 am Автор

Освітньо-професійною програмою підготовки здобувачів вищої освіти ОПП «Фінанси і кредит» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОС «Магістр» передбачено вивчення навчальної дисципліни «Фінансове забезпечення соціальної сфери», яка є надзвичайно важливою для мирного часу, тим більше – в умовах воєнного стану.

22 березня 2024 року за розкладом занять групи магістрів денної форми навчання групи ФК-114м на V парі (початок о 15.20) було проведено практичне заняття Головним спеціалістом відділу культури, туризму, національностей і релігій Департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Іриною Шубіною. Вона є випускницею спеціальності 072 ОПП «Фінанси і кредит» 2023 року, яка отримала диплом із відзнакою. До практичного заняття на основі платформи Сlassroom доєдналися здобувачі заочної форми навчання ОС «Магістр» спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» (група ОА-101мз) та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (група ФК-101мз).

Шубіна Ірина ознайомила здобувачів вищої освіти з типовими посадовими інструкціями працівників міських рад, систематизувала проблеми фінансування соціальної сфери на місцевому рівні, навела практичні приклади розрахунку соціальних витрат на культуру і туризм на основі бюджетних норм і нормативів.

Питання здобувачів стосувалися особливостей фінансування окремих сфер соціальної сфери в умовах воєнного стану, на які Шубіна Ірина надала вичерпні відповіді.

Дякуємо Ірині і всім нашим випускникам за зворотний зв'язок і підтримку співпраці з кафедрою фінансів, обліку та оподаткування та реальний внесок в освітній процес!