Всеукраїнська студентська олімпіада кафедри фінансів, обліку та оподаткування факультету економіки та бізнес – адміністрування.

25 березня 2024, 8:36 pm Автор

За сприяння факультету економіки та бізнес – адміністрування на базі кафедри фінансів, обліку та оподаткування відповідно до основних нормативно – правових документів, листа МОН України №3/6194-23 від 30.10.2023р. та листа ДНУ “Інститут модернізації і змісту освіти” від 06.11.2023р. №21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році”25.03.2024 пройшов перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом знань 07«Управління та адміністрування», спеціальностями 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Захід відкрила відповідальна за наукову діяльність факультету економіки та бізнес – адміністрування д. е. н., проф. Пілецька Саміра Тимофіївна, побажала успіхів та наснаги здобувачам вищої освіти. Завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування Косова Тетяна Дмитрівна оголосила правила та умови проведення олімпіади, черговий раз нагадала про обов’язковість дотримання правил безпеки.

Журі Всеукраїнської студентської олімпіади провело незалежне оцінювання, керуючись принципами прозорості та доброчесності. Оголошення результатів олімпіади відбулось в урочистій атмосфері, переможців привітала завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування Косова Тетяна Дмитрівна. В запеклій боротьбі перші місця вибороли наступні здобувачі:

• за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»: Іванова Анастасія Валеріївна – 1 місце; Лебедєва Анастасія Олексіївна  - 2 місце; Козоріз Анна Сергіївна  - 3 місце.
  • за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Свобода Валерія Олегівна – 1 місце; Петрова Анастасія Максимівна – 2 місце; Гриб Анна Анатоліївна – 3 місце.

Учасників вітали, відмічали їх наполегливість та жагу до перемоги: відповідальна за наукову діяльність факультету економіки та бізнес – адміністрування д. е. н., проф. Пілецька Саміра Тимофіївна, голова та члени журі. Наголосили, що метою проведення «Всеукраїнської студентської олімпіади» є системне стимулювання обдарованої творчої молоді, активізація науково просвітницької діяльності та закріплення набутих компетентностей за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування». Окрему подяку висловили захисникам та захисницям, що зробили можливим проведення означеного заходу, здобувачам побажали успіхів в подальшій науковій роботі.