Профорієнтаційна робота ФЕБА. Коледж інженерії та управління.

5 грудня 2019, 12:59 pm Автор
Прочитано 820 разів Останнє редагування Четвер, 05 грудня 2019 13:00

15 листопада та 5 грудня доценти кафедри економіки повітряного транспорту Сімкова Т.О., Борисюк І.О. та Гричкоєдова М.В. в рамках профорієнтаційної роботи провели зустріч зі студентами Коледжу інженерії та управління. Майбутні абітурієнти отримали змістовну інформацію та відповіді на питання стосовно вступу на освітньо-професійні програми «Економіка підприємства», «Економіка авіаційного транспорту» та «Економічна безпека авіаційного транспорту», переліку навчальних дисциплін та конкурсних предметів, практичної підготовки студентів та навчання на військовій кафедрі. Присутнім були надані інформаційні матеріали щодо вступу до Національного авіаційного університету та запрошення на «Економічний квест».

(1 Голосувати)