Профорієнтаційна зустріч в НВК «Ерудит»

3 листопада 2023, 1:38 pm Автор

3 листопада представники факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) провели профорієнтаційну зустріч для учнів-випускників НВК «Ерудит» м. Києва.

Майбутніх абітурієнтів заступниця декана ФЕБА Ольга Вовк ознайомила зі структурою та спеціальностями ФЕБА, презентувала напрямки та розкрила можливості для формування професійних компетенцій, показала креативні й творчі аспекти студентського життя на факультеті. Завідувачка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА Наталія Касьянова розкрила тренди цифровізації та актуальність економічних компетенцій у сучасному світі. Доцентка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Оксана Горбачова показала важливість формування інформаційних, статистично-аналітичних баз для обліку, аудиту, оподаткування та фінансового добробуту. Доцентка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА й секретар приймальної комісії ФЕБА розкрила актуальні особливості вступу для здобуття вищої освіти у 2024 році.

Учні та викладачі вільно комунікували, обмінювались запитаннями та цікавими ідеями щодо майбутнього розвитку в умовах цифровізації, реформи освітнього простору, сучасних запитів щодо формування професійних компетенцій.