Психологічна підтримка здобувачів

19 вересня 2023, 11:22 am Автор

Кафедрою фінансів, обліку та оподаткування, на чолі з завідувачем Тетяною КОСОВОЮ, проведено ряд зустрічей з метою реалізації додаткових заходів психологічної підтримки здобувачів. Олена ШУЛЯК спеціаліст відділу по роботі зі студентами (сектор психолого - педагогічної роботи) детально розповіла здобувачам першого курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОП «Фінанси і кредит» про особливості психологічної підтримки на базі НАУ, підняла актуальну тему булінгу та конфліктів.

В рамках зустрічі з здобувачами другого (магістерського) рівня спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» ОП «Облік і аудит» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОП «Фінанси і кредит» обговорювалось питання "Що таке стрес? Як його подолати?".

Особливо гострими та болючими виявились питання магістрів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ОП «Облік і аудит», що стосувались психологічної напруги в родинах військових. Значну практичну цінність мали запропоновані Оленою Олександрівною техніки саморегуляції, що були обговорені та випробувані здобувачами та викладачами кафедри.

Отримані знання та підтримка спеціалістів сектору психолого - педагогічної роботи підвищать ефективність освітнього процесу, покращать мікроклімат груп.