Відбулась відкрита лекція Н.Ушенко на тему «Соціальне підприємництво»

4 грудня 2019, 1:04 pm Автор
Прочитано 810 разів Останнє редагування Середа, 04 грудня 2019 13:06

Проф. Н.Ушенко провела відкриту лекцію з дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему «Соціальне підприємництво» для студентів 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Акценти при розкритті теми були розкриті особливості соціального підприємництва, продукування ідей та розуміння можливостей започаткування соціальних підприємств.

Заняття супроводжувалося не тільки прикладами із зарубіжної та вітчизняної практики, а і відео супроводженням інтерв`ю із соціальними підприємцями, бізнес-моделями реалізації соціальних проектів. Найбільш важливий результат - усвідомлення у студентів-майбутніх підприємців бізнес-моделей поєднання економічних результатів та соціальних цінностей, які можна вирішувати інструментами бізнес-практик.