Випускники ФЕБА - переможці Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

4 червня 2021, 8:45 am Автор
Прочитано 712 разів Останнє редагування П'ятниця, 04 червня 2021 08:54

20-21 травня 2021 р. на базі Державного університету «Одеська політехніка» було проведено Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», у якому традиційно брали участь здобувачі вищої освіти з ФЕБА НАУ. Незважаючи на високий рівень конкуренції (оцінювалися 118 кваліфікаційних робіт магістрів та 44 – бакалаврів) нашим випускникам вдалося показати належно високий рівень, отримати визнання результатів наукових досліджень та гідно представити якість від Національного авіаційного університету.

За результатами проведеного конкурсу Вікторовська Тетяна нагороджена дипломом І ступеня за виконану дипломну роботу на тему «Управління підприємницькими ризиками авіакомпанії (за матеріалами ПАТ «Міжнародні авіалінії України»). Також від оргкомітету Конкурсу висловлена подяка науковому керівнику – завідувачу економіки та бізнес-технологій ФЕБА Ушенко Наталі Валентинівні, д.е.н., професору за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студентства в розвитку економічної науки та підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»  у 2020-2021 н.р.

Інші студенти – випускники були відзначені грамотами в різних номінаціях:

Алексеєнко Ірина - «За багатоаспектність і міждисциплінарність дослідження проблеми» (науковий керівник: д.е.н., доцент  Князева Т.В.)

Заріцька Катерина - «За високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми» (науковий керівник: д.е.н., проф.  Ушенко Н.В.)

Яременко Катерина - «За високий аналітико-методичний рівень розробки» (науковий керівник: к.е.н., доцент  Штик Ю.В.)

Також в рамках візиту підписано договір про співпрацю між ДУ «Одеська політехніка» та Національним авіаційним університетом.

Якість наукових досліджень зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у НАУ підтверджено!

Вітаємо переможців та їх наукових керівників з перемогою!

Пишаємося нашими випускниками та бажаємо подальших звершень!