Актуальні стратегії продажу – як допомогти своєму бізнесу

2 травня 2022, 10:39 am Автор
Прочитано 319 разів Останнє редагування Понеділок, 02 травня 2022 10:41

Навчальний процес за спеціальністю «Маркетинг» традиційно є цікавим і насиченим корисною інформацією. Поряд звичних занять з викладачами часто проходять і зустрічі з провідними фахівцями, практиками та менторами, які доповнюють мозаїку знань сучасного маркетолога.

В межах підписаного Договору про співпрацю між Національним авіаційним університетом та Європейською бізнес асоціацією, 29 квітня 2022 року, студенти спеціальності 075 «Маркетинг» мали нагоду прослухати online-лекцію засновника та тренера консалтингової компанії з побудови та впровадження систем продажу Martsenko Sales; сертифікованого бізнес-коуча по методу Морено, психодрама-практика та психотерапевта, акредитованого консультанта ЄБРР – Вадима Марценко, який за 21 рік роботи в сфері продажу побудував 200+ відділів продажу, навчив 10000+ менеджерів з продажу.

Під час лекції було висвітлено актуальні питання щодо адаптації у нових економічних реаліях України та воєнному часі, було зосереджено увагу на пошуку працюючих стратегій продажу в Україні та закордоном також приділено увагу перевіреним інструментам продажу. Адже у такий складний час для України підприємствам надважливо не втратити канали комунікування з клієнтами але і правильно їх зміцнювати. Саме на плечах бізнесу лежить місія збереження спокою, підтримки, відчуття стабільності та надійності в суспільстві.

Такі івенти є дуже важливими для студентства, вони дають змогу суттєво покращити практичну підготовку, розширити свій професійний кругозір, а також знайти місце для подальшого працевлаштування чи стажування!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua