Вітання з нагоди отримання диплому доктора наук

23 травня 2022, 4:12 am Автор
Прочитано 246 разів Останнє редагування Вівторок, 24 травня 2022 07:25

Коллектив кафедри маркетингу щиро вітає колегу - Полоус Ольгу Вікторівну з отриманням наукового ступеню доктора економічних наук.

21 грудня 2021 року у Спеціалізованій вченій раді Д 26.062.02 Національного авіаційного університету відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) Полоус Ольги Вікторівни, доцента кафедри маркетингу, Факультету економіки та бізнес-адміністрування.
Ольга Вікторівна захистила дисертаційне дослідження на тему «Методологічні основи логістичного управління інтелектуалізацією людського капіталу підприємств». Науковий консультант – завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Факультету економіки та бізнес-адміністрування, доктор економічних наук, професор Ареф'єва Олена Володимирівна.

Щиро бажаємо нашій молодій колезі науковниці подальших звершень, нових відкриттів, саме за науковцями, генераторами ідей - реалізація інноваційних проектів, що сприятимуть наближенню перемоги над окупантами та відновлення нашої квітучої землі.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua