День Державного герба України.

22 лютого 2024, 7:08 am Автор 
Прочитано 22 разів

22 лютого 2024 року доцентом кафедри маркетингу Борисенко Оленою Сергіївною було проведено лекцію для здобувачів всіх курсів, присвячену Дню Державного герба України.

32 роки тому, саме 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Малий Державний Герб незалежної України. Це був золотий Тризуб на синьому щиті.

Тризуб як державний символ України був обраний недаремно, адже він зв’язаний з нашою тисячолітньою державною, політичною i культурною історією. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, уособлює нашу єдність, зв’язує між собою покоління українців. Змінюються епохи та обставини, однак українці залишаються об’єднаними власними державними символами.

Сьогодні, на тлі російської агресії проти України, Державний Герб спонукає нас відчувати гордість за власну країну. Під синьо-жовтим стягом та із шевронами, на яких зображено Тризуб, Українські Воїни рішуче йдуть у бій за рідну землю. І кожен з нас вірить, що війна невдовзі закінчиться Перемогою України, а національний символ – Тризуб – і надалі буде наповнювати наші серця патріотизмом та любов'ю до Батьківщини!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається