Зустріч представників Факультету економіки та бізнес-адмістрування та ВШТІП Академії Прикладних Наук

15 лютого 2024, 11:09 am Автор

15 лютого 2024 року відбулася двостороння зустріч представників Факультету економіки та бізнес-адмістрування та ВШТІП Академії Прикладних Наук (м. Познань, Республіка Польща).

Декан Факультету економіки та бізнес-адміністрування к.е.н., доцент Світлана Петровська акцентувала увагу на значному потенціалі спеціальностей та освітньо-професійних програм факультету, зокрема, ознайомила партнерів із особливостями фукнціонування англомовних проектів за ОПП «Маркетинг» (ОС «Бакалавр»), ОПП «Міжнародний маркетинг» (ОС «Магістр») та ОПП «Міжнародна економіка» (ОС «Бакалавр»). Відповідальна за співпрацю із польськими колегами к.е.н., доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Оксана Школенко розповіла про вже проведені спільні заходи із ВШТІП Академією Прикладних Наук та їх результати, а координатор із міжнародної академічної мобільності Факультету економіки та бізнес-адміністрування д.е.н., професор кафедри маркетингу Ольга Полоус ознамила їх із успішньою реалізацією прав на академічну мобільність здовачами та науково-педагогічними працівниками факультету.

Польські колеги доктор Гжегож Конєчни, ректор ВШТІП Академії Прикладних Наук та к.е.н. Пауліна Колісніченко, заступниця ректора із міжнародної діяльності, в свою чергу, запропонували розширити співрацю із здобувачами та науково-педагогічними працівниками Факультету економіки та бізнес-адміністрування шляхом проведення онлайн та офлайн стажувань, організації мобільності здобувачів та науково-педагогічних працівників, проведення гостьових лекцій.

Результатом зустрічі стало вироблення спільного бачення подальшої співпраці та визначення необхідності організації ознайомчих лекцій для здобувачів та науково-педагогічних працівників обох університетів.