Генеральний директор Всеукраїнської рекламної коаліції Максим Лазебник зустрівся зі здобувачами вищої освіти спеціальності 075 "Маркетинг"

20 вересня 2021, 5:39 am Автор
Прочитано 467 разів Останнє редагування Четвер, 02 грудня 2021 21:03

У відповідь на запит мотивованої молоді керівництво факультету економіки та бізнес-адміністрування та кафедри маркетингу вирішили не гаяти час та не втрачати можливості спілкування віч-на-віч під час аудиторного формата начання, і як результат, 15 вересня відбулася довгоочікувана зустріч здобувачів першого та другого курсів ОПП "Маркетинг", "Електронний маркетинг", ОНП PhD з генеральним директором Всеукраїнської рекламної коаліції Максимом Лазебником та командою ВРК – найбільшим громадським об'єднанням рекламної індустрії України. До складу ВРК входить більше 150 колективних членів, що працюють на рекламному ринку. Це лідери і найактивніші гравці рекламно-комунікаційного ринку, провідні комунікаційні, медіа, digital, маркетингові та PR агентства, медіа та дослідницькі компанії, галузеві громадські асоціації, індустріальні комітети та рекламодавці.

Учасники зустрічі мали чудову нагоду ознайомитися з проектами ВРК та зазирнути в глибини рекламного виробництва та креативу під час перегляду презентації та конкурсних робіт переможців, серед них: Ukrainian Creative Stories – нова платформа, що об'єднала найбільші активності української креативної сфери під одним дахом.

Effie Awards – найпрестижніша нагорода в світі в галузі маркетингових комунікацій, яку отримують за головне досягнення в сфері – ефективність.
Премія заснована в Нью-Йорку, ще у 1968 році. І вже понад 50 років для рекламодавців та агентств перемога на конкурсі є глобальним символом успіху в індустрії.
За багочисельними захопливими відгуками стало зрозуміло, що присутні надихнулися на нові досягнення, вийшли ще більш мотивовані до участі та перемог у рекламних батлах та конкурсах!

Чекайте наступних анонсів серії "Зустріч з практиками"!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua