Зустріч із представниками Normandie Innovation Marche Enterprise Consommation (NIMEC)

5 жовтня 2021, 4:17 am Автор
Прочитано 274 разів Останнє редагування Четвер, 02 грудня 2021 21:03

За ініціативи адміністрації Факультету економіки та бізнес-адміністрування та за підтримки кафедри маркетингу 01.10.2021 відбулася офіційна зустріч із представниками NIMEC - професором Жоелем Бре Університету Кан (Нижня Нормандія), керівником наукової лабораторії NIMEC за регіоном Кан та професором Сонде Зуахі, професором Університету Руан, діючим Віце-президентом Французької асоціації маркетингу.

Конструктивний діалог під час зустрічі дозволив дійти до висновку про можливість подальшої кооперації в науково-дослідному полі, зокрема іноземні колеги відмітили актуальність тематики дисертаційних досліджень на рівні PhD кафедри маркетингу, можливість розгляду питання подвійного керівництва дослідною роботою аспірантів, а також подальших планів щодо обміну знаннями та досвідом на рівні науково-педагогічних працівників в рамках здійснення програм мобільності.

(1 Голосувати)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua