Практика здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Економіка підприємства»

17 червня 2024, 9:22 am Автор

На кафедрі економіки повітряного транспорту у період з 03.06 по 16.06 у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Економіка підприємства» відбувалась практика.

Група ЕП-112Б проходила навчальну практику «Фаховий тренінг», а студенти груп 2-го курсу – дослідницьку практику. Як зазвичай, практика розпочалась із інструктажів, які проводили керівники практик доценти кафедри економіки повітряного транспорту Альона Ковальчук та Марія Андрієнко.

Навчальна практика «Фаховий тренінг» проходила на кафедрі економіки повітряного транспорту, завдяки чому студенти першого курсу закріпили отримані знання під час першого року навчання з основних фахових дисциплін таких як: економіка підприємства, статистика, функціонування економіки на макро-, мікро- та мезорівнях та інші. Здобувачі вищої освіти працювали із статистичними даними Державної служби статистики України, Національного банку України щодо основних аспектів зовнішнього конкурентного середовища функціонування підприємств, а також із фінансовою звітністю обраних підприємств сфери інфраструктури. За планом фахового тренінгу усі студенти виконали індивідуальне завдання: пройшли індивідуальні тренінги на здобуття навичок та розвиток soft skills завдяки дистанційним курсам.

Дослідницька практика для здобувачів вищої освіти другого курсу проходила у реальному практичному середовищі функціонування бази практики - АТ «Приватбанк», що дозволило студентам познайомитись із особливостями роботи найбільшого банку України, виявити проблеми та виклики співпраці підприємств із банківськими установами, набути навичок реального клієнтського обслуговування.

Захисти практик відбулись на кафедрі економіки повітряного транспорту 14 та 17 червня.

Вітаємо здобувачів вищої освіти із завершенням навчання у цьому навчальному році та бажаємо гарного відпочинку перед наступним !