Програма проведення акредитаційної експертизи ОП "Маркетинг" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 "Маркетинг"

3 листопада 2022, 11:43 am Автор 
Прочитано 121 разів Останнє редагування Четвер, 03 листопада 2022 12:22

Програма проведення акредитаційної експертизи ОП "Маркетинг" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 "Маркетинг"

1. Призначення та статус цієї програми
Ця програма є документом, що фіксує спільний погоджений план роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю “075 Маркетинг” освітньої програми (далі - ОП) «Маркетинг» (Ю у ЄДЕБО - 7675) у віддаленому (дистанційному) режимі у закладі вищої освіти Національному авіаційному університеті (далі - ЗВО), а також умови її роботи.
Дотримання цієї програми є обов’язковим як для ЗВО, так і для експертної групи. Будь-які подальші зміни цієї програми можливі лише за згодою як експертної групи, так і ЗВО.
Узгоджена програма проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі фіксується в інформаційній системі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти і є частиною матеріалів акредитаційної справи.

2. Загальні умови роботи експертної групи
2.1. ЗВО надає технічну підтримку для необхідного налаштування та підключення до відеозуетрічей комп'ютерів (мобільних пристроїв) всіх учасників акредитаційної експертизи.
2.2. Внутрішні зустрічі експертної групи є закритими; крім випадків, кати це погоджено експертною групою, на ній не можуть бути присутні працівники ЗВО та інші особи.
2.3. ЗВО забезпечує присутність осіб, визначених у розкладі виїзду для кожної зустрічі, у погоджений час.
Зустрічі, включені до розкладу виїзду, є закритими. На них не можуть бути присутніми особи, які не запрошені на неї відповідно до розкладу. Спостерігач від Національного агентства може доєднатися до всіх зустрічей при необхідності.
2.4. У розкладі роботи експертної грутіи передбачається резервна зустріч, на яку експертна група може запросити будь-яких осіб, якщо проведення такої зустрічі зумовлене необхідністю проведення акредитаційної експертизи. Експертна група повідомляє про це ЗВО у розумні строки; ЗВО має вжити розумних заходів, аби забезпечити участь відповідної особи у резервній зустрічі.
2.5. У розкладі роботи експертної групи передбачено відкриту’ зустріч. ЗВО публікує в себе на сайті та інших інформаційних майданчиках інформацію про заплановану відкриту зустріч з експертною групою, зазначаючи лінк на таку зустріч із вказанням дати, часу та мету такої зустрічі для всіх бажаючих приєднатися.
2.6. ЗВО надає документи та іншу інформацію, необхідну для проведення акредитаційної експертизи, на запит експертної групи.
2.7. Контактною особою від ЗВО з усіх питань, пов'язаних з акредитацію освітньою програми, є гарант освітньої програми, вказаний у відомостях про са.мооцінювання.
2.8. Акредитаційна експертиза проводиться на платформі для відеоконференцій Zoom.

Завантажити повний текст програми

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається