2 грудня 2021, 9:06 pm Автор
Прочитано 254 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:40

Протягом листопада відбулася серія онлайн-зустрічей студентів 2-го курсу денної форми навчання групи МА-224 Ба Освітньо-професійної програми «Маркетинг» з представницею компанії Google (Senior Digital Account Executive at Google Ads products Department) Черіковською Н.В. (Master – SAN, University of Social Science, Warsaw, Poland) на тему «Актуальність E-mail marketing у діджитал середовищі».

та з SMM-фахівцем Колєсніковим А.І. (Bachelor – Roehampton University of London; Master – UCAM / London Metropolitan University) на тему «Social Media Marketing + International Banking Group entering the digitalization marketing approach Case study».

Ці зустрічі відбулися в рамках вивчення дисципліни Fundamentals of e-marketing. За відгуками студентів, вони залишилися задоволеними.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua