Студентська наука та діяльність наукових гуртків кафедри маркетингу

24 листопада 2021, 10:45 am Автор
Прочитано 354 разів Останнє редагування Четвер, 02 грудня 2021 20:59

23 листопада 2021 року здобувачка вищої освіти 2 курсу бакалаврату спеціальності «Маркетинг», освітньо-професійної програми «Електронний маркетинг» Наталя Котовська під науковим керівництвом доцента кафедри маркетингу Ірини Салькової взяла участь та виступила з науковою доповіддю у пленарному засіданні на тему «Форми аутсорсингу та їх характеристика» на Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Економіка, управління та право: досвід, проблеми та перспективи», що проходила на базі Вінницького національного аграрного університету.

Наукові здобутки здобувачів вищої освіти за результатами конференції будуть опубліковані у збірнику конференції «Економіка, управління та право: досвід, проблеми та перспективи».

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua