Призове місце у творчому конкурсі 17-му Українському студентському фестивалю реклами!

18 листопада 2022, 6:59 am Автор
Прочитано 165 разів Останнє редагування Понеділок, 28 листопада 2022 07:07

Листопад багатий на перемоги наших студентів, а не тільки відзначився форс-мажорними обставини.

У Міжнародний день студента відбулася церемонія нагородження переможців творчого конкурсу 17-го Українського студентського фестивалю реклами!

Наші талановиті дівчата, команда з представників 4 курсу: Марчук Валерія, Веретницька Вікторія, Помісячна Оксана, Ридкіна Анастасія  вибороли ІІІ призове місце  у  Номінації «Україна працює!» («Друкована реклама»), тема «Працюй легально – підтримай країну!»  з роботою – Гра «Задекларовані».

Традиційно на високому рівні організовано підготовчий етап конкурсу незмінним організатором - професором Інституту Журналістики КНУ ім. Т. Шевченка  Євгеном Роматом, у який було проведено шість майстер класів, а до складу журі було запрошено авторитетних професіоналів рекламно-медійної індустрії України та представників Офіційного Партнера Фестивалю – Проєкту Міжнародної організації праці за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» разом з Державною службою України.

Дівчата талановиті, працьовиті, більше місяця тривала кропітка підготовка.  Ще більшої ваги отриманому результату додає декілька фактів: на конкурс зі всієї України від студентів та молодих рекламістів надано 211 робіт,  в номінації "Друкована реклама" присуджено 3-є, та друге місце, перше не надано.

Які б не були складні та непередбачені обставини нашого сьогодення, ми завжди розуміємо, що маємо можливість реалізовувати свій креатив і таланти, поки наші Герої боронять нашу країну. Безмежно вдячні ЗСУ, відважним працівникам критичної інфраструктури за стійкість! Патріотичні мотиви та воєнна тематика відображена також у конкурсних роботах команди-маркетологів!

Попереду ще друге засідання журі та розгляд конкурсних робіт у партнерських номінаціях!

Пишаємося! Бажаємо подальший успіхів та розвитку талантів!

Разом до Перемоги!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua