Відбувся захист випускних робіт за освітньою програмою «Економіка підприємства» здобувачів вищої освіти заочної форми навчання

27 лютого 2023, 11:06 am Автор
Прочитано 179 разів Останнє редагування П'ятниця, 03 березня 2023 11:18

27 лютого 2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбувся захист випускних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. На початку захисту студентів привітала голова державної екзаменаційної комісії д.е.н. професорка кафедри економіки та підприємництва КНУТіД Ірина Мягких. Завідувачка кафедри, д.е.н., професорка Олена Ареф'єва побажала успішного захисту та наголосила на важливості відбудови підприємств та актуальності спеціальності у трансформаційних умовах економіки. Кафедра економіки повітряного транспорту вітає випускників з успішним захистом та бажає подальших професійних успіхів !