Вступна кампанія-2023: зустріч з бакалаврами спеціальності 075 «Маркетингу»

8 травня 2023, 6:21 pm Автор
Прочитано 125 разів Останнє редагування Вівторок, 09 травня 2023 08:52

8 травня розпочалась вступна кампанія на другий (магістерський) рівень вищої освіти і тому кафедра маркетингу за проханням здобувачів 4 року навчання провела з ними зустріч щодо особливостей цьогорічного вступу.

На зустрічі були присутні гаранти ОП «Маркетинг» (доцент О.С. Борисенко) та «Міжнародний маркетинг» (доцент А.В. Шевченко) магістерського рівня кафедри маркетингу НАУ, заступник голови Приймальної комісії НАУ доцент А.С. Марина. Вступники отримали відповіді на питання щодо організації вступної кампанії, реєстрації кабінетів вступників, особливостей вступних випробувань в цьому році, переліку документів, особливостей освітніх програм спеціальності 075 «Маркетинг» в НАУ та ін. Чекаємо здобувачів та всіх охочих на магістерських програмах кафедри маркетингу Національного авіаційного університету!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua