Зустріч з випускником EMBA Rotterdam School of Management Костянтином Воленбовським

28 травня 2021, 4:41 am Автор
Прочитано 247 разів Останнє редагування Середа, 02 червня 2021 04:45

В рамках міжнародної діяльності кафедри маркетингу 27 травня відбулася онлайн зустріч з практиком, випускником НАУ, випускником EMBA Rotterdam School of Management Костянтином Воленбовським, який зараз мешкає в Швейцарії.

Зустріч пройшла в інтерактивному форматі, студенти, викладачі та Костянтин В. обмінювалися думками та відповідями на питання щодо  відмінності програм, особливості вступу та навчання на програми MBA / EMBA. Другий тематичний блок містив інформацію щодо фінансової грамотності, яка спонукала студентів замислитися та д питанням: «Чому це важливо?». Наприкінці спікер надав практичні поради та анонс цікавих джерел інформації.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua