Зустріч здобувачів вищої освіти з бізнес-аналітиком компанії StarNavi

15 лютого 2024, 1:55 pm Автор 
Прочитано 174 разів

15.02.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася зустріч здобувачів вищої освіти з бізнес-аналітиком компанії StarNavi Дар'єю Хромовою на тему "Конструювання бізнесу на підприємстві".

Зустріч відбулась у змішаному форматі (в режимі офлайн/онлайн). Під час зустрічі обговорювалися питання визначення ключових аспектів бізнес-стратегії та надання рекомендацій щодо обґрунтування основних принципів та факторів їх формування. Бізнес-стратегія – це основа, канва, по якій підприємство організує свою діяльність, своє виробництво, а це вбирає в себе такі функції: управління, маркетинг, продажі, персонал, бухгалтерію, юридичні питання та  ін.  Під  час  формулювання  бізнес-стратегії мова йде про те, як всі ці функції повинні між собою працювати, взаємодіяти та доповнювати одна одну.

Спікер наочно продемонструвала вже розроблені проєкти, які відзначилися успішною бізнес-стратегією та окреслила професійні скіли, які необхідні здобувачам вищої освіти для побудови успішної бізнес-кар’єри в майбутньому.

Висловлюємо щиру вдячність спікеру за досить актуальну в сучасних умовах тему зустрічі та відкритість до співпраці !

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається