Відкрита лекція професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування Чернявської О.В.

15 квітня 2020, 6:15 am Автор

10 квітня 2020 року, згідно графіку проведення відкритих занять , на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулася відкрита лекція в онлайн режимі за допомогою Zoom. Лекцію на тему «Оцінка фінансового стану підприємства» провела професор кафедри Чернявська О.В. з дисципліни «Фінанси підприємств». Присутніми на онлайн занятті були декан факультету Петровська С.В., зав.кафедрою Соловей Н.В., доценти кафедри Жам О.Ю. Та Рибак О.М. Студенти мали змогу отримати відповіді на питання та обговорення теми заняття для подальшого виконання практичної роботи.