Засідання Вченої Ради ФЕБА

15 квітня 2020, 2:15 pm Автор
Прочитано 791 разів Останнє редагування Середа, 15 квітня 2020 14:16

15 квітня 2020 року о 13.30 дистанційно в платформі Google meet відбулось засідання Вченої ради Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Порядок денний:

1. Про діяльність та перспективи розвитку кафедри економічної кібернетики. (Доп.: Іванченко Н.О.)
  2. Про дистанційне навчання за допомогою сервісів Google. (Доп.: Завідувачі кафедр)
  3. Звіт про хід виконання індивідуального плану наукової роботи за перше півріччя першого року навчання докторанта Полоус Ольги Вікторівни.
  4. Звіт про хід виконання індивідуального плану наукової роботи за перше півріччя першого року навчання докторанта Побережної Заріни Миколаївни.
  5. Про рекомендацію до друку фахового збірника наукових праць «Проблеми системного підходу в економіці», випуск № 2 (76) за 2020 рік.
  6. Про рекомендацію до друку збірника матеріалів ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами», що відбудеться 9-10 квітня 2020 р.
  7. Про рекомендацію до друку збірника матеріалів Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології», що відбулася 4-6 березня 2020 р.