Відкрита лекція завідувача кафедри економічної кібернетики к.е.н., доц. Іванченко Н.О.

15 квітня 2020, 2:30 pm Автор
Прочитано 811 разів Останнє редагування Середа, 15 квітня 2020 14:38

13.04.2020 о 11.40 за допомогою додатку Google Meet в рамках дистанційного навчання відбулася відкрита лекція завідувача кафедри економічної кібернетики факультету економіки та бізнес-адміністрування к.е.н., доц. Іванченко Н.О. на тему "Бізнес-модель підприємства та управління бізнес-процесами" з дисципліни "Бізнес-аналітика та консолідація інформації" для студентів магістрів спеціальності 051 “Економіка”. Студенти ознайомилися що собою представляють і які види бізнес-моделей є ефективними сьогодні. Розглянули процесну модель та основні бізнес-процеси на підприємстві. Детально розібрали як на практиці аналізують та управляють бізнес-процесами. Під час лекції та після викладач відповідав на запитання студентів.

Присутніми на лекції були 28 чоловік, серед яких 4 викладача, а саме: д.т.н., проф. Олешко Т.І., д.е.н., проф. Касьянова Н.В., к.е.н., доцент Подскребко О.С., к.е.н., доцент Кудрицька Ж.В.