19 листопада 2022, 9:16 pm Автор
Прочитано 114 разів Останнє редагування Вівторок, 22 листопада 2022 21:26

19 листопада 2022 року відбулося засідання кафедри Фінансів, обліку та оподаткування. Обговорювалися та розглядалися вибіркові  дисципліни за ОС Бакалавр спеціальностей  071 «Облік і оподаткування» і 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Були присутні члени кафедри, здобувачі вищої освіти та науковці з інших вищих навчальних закладів.  Вдячні за участь у обговоренні нагальних проблем нашого розвитку завідувачу кафедри Державного біотехнологічного університету (м. Харків), кандидату економічних наук, доценту СТАВЕРСЬКІЙ Тетяні Олександрівні, доценту кафедри девеломпенту, обліку та маркетингу Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», кандидату економічних наук, доценту Ползіковій Ганні Олександрівні. До уваги і до виконання прийняли пропозиції випускників кафедри за освітнім ступенем «Бакалавр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування»: ГалкіноЇ Анжеліки Володимирівни, Труш Ірини Віталіївни. Результатом засідання стало прийняття  змін та доповнень до переліку  вибіркових дисциплін.

Практична затребуваність наших дисциплін – шлях до підвищення конкурентоспроможності кафедри фінансів, обліку та оподаткування! НИМ ВПЕВНЕНО КРОКУЄМО!!!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua