22 червня 2023, 10:25 am Автор

22 та 23 червня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт ОПП «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Заходи урочисто відкривав декан факультету Економіки та бізнес – адміністрування Смерічевський Сергій Францович. Висловивши вдячність захисникам України за можливість жити та плідно працювати для розвитку нашої держави, декан бажав успіху та наснаги здобувачам вищої освіти.

Представлені роботи випускників, підготовлені на високому рівні,  викликали жвавий інтерес у членів Державної екзаменаційної комісії та гостей заходу. Напрямки досліджень стосувались актуальних проблем різноманітних галузей національної економіки. Значна увага приділялась українській авіації, розкривались особливості роботи підприємств в умовах воєнного стану, підкреслювалась необхідність планування в період повоєнної відбудови.

Завершальним етапом заходів було оголошення результатів захисту здобувачів вашої освіти головою Державної екзаменаційної комісії Соломатиною Тетяною Василівною та привітання завідувача кафедри фінансів, обліку та оподаткування Косової Тетяни Дмитрівни. Диплом із відзнакою отримали п’ять осіб - БІРЮК Вікторія Сергіївна,  ПЄТУХ Анастасія Сергіївна, РУСНАК Дарія Миколаївна, БЕГЧЕНКОВА Анна Артемівна, ПЕЦЕНКО  Марія Віталіївна.

Поздоровляємо наших випускників, зичимо їм успішного працевлаштування, кар’єрного зростання, особистого щастя!!! Чекаємо в магістратурі)))

Двері кафедри і наші серця завжди відкриті для Вас, наші прекрасні випускники!!!