Креативний квест першокурсників ФЕБА – 2023 !!!

5 вересня 2023, 7:08 am Автор

5 вересня представники  Студентської ради,  Творчого об’єднання студентів і аспірантів ФЕБА провели Квест першокурсника, на якому познайомили вступників із 90-річною історією та визначними місцями НА. Виконуючи цікаві й креативні завдання, першокурсники пізнали корпоративні цінності, вивчили девізи, звичаї  й традиції факультету та університету.

На Квест завітали проректорка з гуманітарної політики та інновацій НАУ Світлана Тімкіна, декан факультету Сергій Смерічевський, заступниці декана та старші куратори ФЕБА.

Захоплення і яскраві емоції першокурсників на Квесті нагадали усім радість від спілкування та залишили перші щасливі спогади про НАУ!