Відбулись звітні збори трудового колективу ФЕБА.

14 вересня 2023, 7:11 am Автор

14 вересня 2023 року відбулись збори трудового колективу факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Свою доповідь декан ФЕБА Сергій Смерічевський розпочав зі слів вдячності захисникам України та вшанування пам’яті загиблих Героїв, в тому числі й студентів та випускників ФЕБА. У звіті за 2022-2023 навчальний рік декан презентував навчальні й наукові здобутки колективу, відзначив результати співпраці зі стейкхолдерами та міжнародними партнерами, ознайомив присутніх із проходженням вступної кампанії в 2023 році, а також обговорив із присутніми напрями роботи факультету в 2023 -2024 навчальному році. Колектив ФЕБА високо оцінив досягнення минулого навчального року та окреслив стратегічні пріоритети на майбутнє.

З нагоди 90-річчя Національного авіаційного університету декан Сергій Смерічевський вручив високі відзнаки колегам:

- Нагрудним знаком  «За сумлінну працю»  відзначено Малько Людмилу, завідувачку навчально-наукової лабораторії моделювання економіко-технологічних процесів бізнес-структур ФЕБА;

- Грамоту Національного авіаційного університету отримали: Пілецька Саміра, професор кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА; Попик Наталія, доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА; Квашук Дмитро, доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА; Командровська Вероніка, доцент кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА; Сібрук Віктор, доцент кафедри маркетингу ФЕБА; Назаренко Олександра, старший викладач кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА.

-Подяку ректора НАУ оголошено: Ороховській Людмилі, професору кафедри маркетингу ФЕБА; Бондаренко Ользі, доценту кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА; Моісеєвій Наталії, завідувачці навчально-наукової лабораторії інформаційних систем маркетингу ФЕБА; Вереті Ользі, провідному фахівцю кафедри  фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА; Гайдай Світлані, провідному фахівцю кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА.

Трудовий колектив ФЕБА в умовах військового стану демонструє стійкість та витримку, забезпечуючи взаємопідтримку та якість освітньої діяльності, перспективи розвитку освітньо-наукового простору НАУ!