Здобувачі ФЕБА створили інсталяцію до Всесвітнього дня Миру

26 вересня 2023, 8:14 am Автор

Відзначення Всесвітнього дня Миру на факультеті економіки та бізнес-адміністрування має глибокий символізм, оскільки відображає відношення колективу викладачів і студентів до цінності майбутньої Перемоги України. Саме тому здобувачі 2 курсу ФЕБА створили інсталяцію «Ми-єдині, ми -  за Мир!». Композиція створена Журавльовою Каріною (група М-220), Андрущиною Дарʼєю (група М-220), Радкевич Катериною (група М-220), Хамаза Анастасією (група М-222) за підтримки відділу по роботі зі студентами Національного авіаційного університету.

Не зважаючи на відміну урочистого відкриття виставки через ворожі обстріли Києва напередодні Дня Миру, куратори зі студентами академічних груп ФЕБА, представники інших факультетів, гості Національного авіаційного університету засвідчили особисту відданість творчості студентів. В умовах війни особливо цінною стає єдність українського народу, взаємодопомога та стійкість, щоденна праця для Перемоги і відновлення Миру в Україні !!!