Кафедрою економіки та бізнес-технологій проведено онлайн-захід - громадське обговорення якості реалізації освітніх програм зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а саме ОП «Підприємницька діяльність в авіації», «Підприємництво та бізнес-технології», «Митна та біржова справа» за участю стейкхолдерів (роботодавців, академічної спільноти, здобувачів освіти). Із середовища практиків бізнесу, роботодавців у обговоренні прийняли участь:
Артюшевська Віра, директор «Тревел енд маркетинг ЛТД»;
Бондарєв Юрій, Husse UA;
Борса Вадим, викладач кафедри митної справи Інституту фіскальної служби України;
Забловський Андрій, керівник Секретаріату Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України;
Подорожний Олексій, Генеральний директор ТОВ "Conto Business Automation";
Трусов Сергій, член Громадської ради при Головному управлінні ДФС у м. Києві, експерт з митної справи, головний редактор журналу «Митний брокер».
Учасниками онлайн-обговорення було акцентовано увагу на актуальних та перспективних фахових знаннях та навичках, затребуваних для сфери підприємництва, яких компетентностей не вистачає у випускників на першому робочому місці, які «м’які навички» (soft skills) більш за все цінні для практичної діяльності та в результаті – повноти формування освітніх компонент циклу професійної підготовки.
Було спільно відзначено, що діючі освітні програми можна вважати такими, що загалом відповідають діючому стандарту вищої освіти зі спеціальності, розвитку галузі та аналогічної спеціальності в закордонних та вітчизняних ЗВО, запитам ринку праці, а також зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів. Вдалося напрацювати удосконалення щодо структурно-логічної схеми та змістовного наповнення освітніх компонент циклу професійної підготовки, зроблено акценти на збільшення практичної підготовки.
Якість підготовки – у синергії стейкхолдкерів!