Засідання наукового гуртка «Проблеми економічного розвитку підприємств повітряного транспорту»

28 травня 2020, 4:53 am Автор

27 травня було проведено засідання наукового гуртка «Проблеми економічного розвитку підприємств повітряного транспорту» за участі декана ФЕБА С. Петровської, завідувача кафедри економіки повітряного транспорту О. Ареф’євої, керівника гуртка - к.е.н., доцента О.Вовк.
Студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування з викладачами кафедри економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування обговорили кризовий вплив та можливі структурні зрушення в авіаційному секторі транспортної галузі, перспективи подальшого економічного розвитку авіакомпаній та аеропортів після економічної рецесії.