Відкрите лекційне заняття доцентки кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА

3 травня 2023, 2:30 pm Автор
Прочитано 174 разів Останнє редагування Четвер, 04 травня 2023 14:33

02.05.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулось відкрите лекційне заняття доцентки кафедри Катерини Антоненко із навчальної дисципліни «Ринок праці та соціально-трудові відносини» на тему «Зайнятість населення та безробіття».

На занятті були присутні завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, заступниця декана Ольга Вовк, методистка навчального відділу Алла Вітусевич та науково-педагогічні працівники кафедри Наталія Васюткіна, Наталія Сафонік, Саміра Пілецька.

Лекційне заняття було проведено в дистанційному форматі, із використанням інструментів для спільної роботи та дистанційного навчання Google, відповідно до чітко визначеного плану. Матеріал лекції викладався у логічній послідовності та супроводжувався слайдами презентації. Активна дискусія лектора із здобувачами вищої освіти дозволила виявити проблемні питання та генерувати шляхи їх вирішення. Лекційне заняття проведено на високому рівні із дотриманням всіх навчально-методичних вимог.