Відзначення Дня інтелектуальної власності.

21 квітня 2023, 11:31 am Автор
Прочитано 169 разів Останнє редагування Четвер, 27 квітня 2023 11:35

21.04.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА доценткою кафедри Марією Андрієнко проведено кураторську годину приурочену до Міжнародного дня інтелектуальної власності. 26 квітня відзначають Міжнародний день інтелектуальної власності, який було встановлено у вересні 2000 на засіданні Генеральної асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Цей день відзначається щороку 26 квітня в день народження Всесвітньої організації інтелектуальної власності – організації, що сприяє охороні та розвиткові інтелектуальної власності у всьому світі.

При проведенні кураторської години значну увагу було приділено таким напрямам як: поняття інтелектуальної власності, сутність авторського права, кримінальна відповідальність за порушення авторського права, об’єкти авторського права, існуючі спроби захисту авторського права, сутність і види плагіату та функціонуючі програми для перевірки наукових робіт на плагіат