Новини кафедри економічної кібернетики

Відвідування Національного Банку України студентами кафедри економічної кібернетики

14 травня відбулась екскурсія студентів каф. ек. кібернетики в Нац. Банк України (НБУ). В ході екскурсії студенти відвідали монетний музей та прийняли участь у тренінгу з основ моделювання монетарної політики України від провідних тренерів НБУ, де під час інтелектуальної гри виявили свої здібності кращі студенти кафедри, які потім були запрошені на стажування.

Група КБ 410-420 була ознайомлена з найбільш цікавими архітектурними об'єктами НБУ та історією їх формування.

Екскурсійна програма включала в себе отримання інформації про видатних особистостей які у працювали в НБУ, монетарну політику країни та історію виникнення грошей.

Студенти ознайомились із персоналом установи.

Х МіжнароднА науково-практичнА конференціЯ "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ СОЦІОЕКОЛОГОЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ"

19-20 березня 2019 року відбулася Х Міжнародна науково-практичної конференції «Інформаційні технології, системний аналіз і моделювання соціоекологоекономічних систем». З вітальними словами до учасників і гостей конференції звернувся проректор з наукової роботи Володимир Петрович Харченко. Урочисто відкрила пленарне засідання декан Факультету економіки та бізнес-адміністрування Світлана Володимирівна Петровська.

На пленарному засіданні з привітальним словом та науковою доповіддю виступив Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку України – Степан Іванович Кубів.

З привітальним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну д.е.н., професор Чубукова О.Ю.

Результати своїх досліджень представили фахівці з теоретичної та практичної сфер управління системами різних рівнів: начальник НДЧ НАУ заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, д.т.н., професор Павленко П.М., Лауреат державної премії України в галузі науки та техніки, завідувач кафедри інформаційних систем НУХТ д.т.н., старший науковий співробітник Чумаченко С.М., професор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка д.ю.н. Апаров А.М., доцент кафедри економічної кібернетики НАУ к.ф-м.н. Лещинський О.Л., керуючий банківського відділення ПуАТКБ «Акордбанк», Петрівський О.О. та інші.

В рамках культурної програми для учасників конференції відбулася екскурсія до Ангару НАУ

Також відбулося слухання доповідей у секціях: «Концептуальні основи моделювання систем управління», «Системи штучного інтелекту та інтелектуального аналізу даних в економіці», «Практичні аспекти моделювання соціоекологоекономічних систем» та «Проблеми управління складними системами в умовах цифрової економіки».За результатами роботи конференції було підготовлено збірник тез.

Захист магістерських робіт