Новини кафедри економічної кібернетики

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ

Час зустрічі: 6 жовтня 2020 15:30-16:10

Підключитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/84584213034?pwd=L25FQXBvbXQ5WWJRWXZJRWlmQ052Zz09

Ідентифікатор конференції: 845 8421 3034

Пароль: 2020

1 вересня 2020 року

Вітаємо викладачів  та студентів з початком нового навчального року!

Вступ - 2020

3 червня 2020 року відбувся міждисциплінарний семінар за допомогою Zoom-конференції, на якому розглядалися питання формування пакету дисциплін фахового та загальноуніверситетського вибору. В обговоренні прийняли участь викладачі кафедри економічної кібернетики, представники бізнесу Олексій Петрівський та Юлія Танцюра, здобувачі вищої освіти Катерина Рекачинська та Дана Савельєва.

Доцент кафедри економічної кібернетики Національного авіаційного університету Бойко Ю.П., підготувала для вас лекцію на тему "Кібербезпека". Ви дізнаєтеся: навіщо потрібно захищати свої дані, отримаєте рекомендації щодо захисту персональних даних, дізнаєтеся які основні види хакерських атак існують і як від них захиститися. Лекція підготовлена в рамках Економіко-математичної школи, яка вже кілька років успішно функціонує на кафедрі економічної кібернетики НАУ і яку відвідують обдаровані школярі.

Посилання на відео-лекцію: https://www.youtube.com/watch?v=Jh8191s5YVI

21 травня - Міжнародний день кібернетики.

Вітаємо всіх кібернетиків зі святом!

Для тих, хто хоче дізнатися що таке "Економічна кібернетика" пропонуємо переглянути відео: Кібернетика яка надихає та мотивує

В рамках Міжнародного дня кібернетики, кафедрою економічної кібернетики Національного авіаційного університету проводився конкурс на звання самого кмітливого кібернетика, в якому могли брати участь всі бажаючі.

В ході конкурсу учасникам було запропоновано кілька завдань-шарад економічного спрямування. Обробивши результати конкурсу, ми готові оголосити імена переможців, яких очікують призи:

1 місце – Кушнірова К., Юрченко В. (6 правильних відповідей з шести)

2 місце – Якименко А., Юбкова Д. (5 правильних відповідей з шести)

3 місце – Дячков А., Канібек Подгорошко (мабуть псевдонім) (3 правильні відповіді з шести)

Колектив кафедри економічної кібернетики вітає переможців.

Студенти 5 курсу підготували відео-привітання до всіх кібернетиків.

Доцент кафедри економічної кібернетики НАУ, к.е.н. Квашук Д.М. розповідає про здобутки кафедри та наводить приклад впровадження сучасних технологій у бізнес структури.

На нашій кафедрі відбувся челендж до дня кібернетика.

Тема "Мої досягнення за період карантину"

Переглянути відео "Наші досягнення. Кібернетики НАУ"

У челенджі взяли участь:

Студенти 410 групи

Борисенко Юлія

Ткаченко Вікторія

6 травня 2020 кафедра економічної кібернетики ФЕБА НАУ провела  online круглий стіл на тему: “Особливості підготовки спеціалістів з бізнес-аналітики та цифрової економіки. Участь у заході прийняли: Декан ФЕБА Петровська Світлана Володимирівна, Іванченко Надія Олександрівна - завідувач кафедри економічної кібернетики, Мороз Андрій - інженер з інформаційної безпеки Хімічного заводу ВАSF (Німетчина), Петрівський Олексій - керуючий відділенням банку ПуАТКБ «Акордбанк», Демченко Борис - Project Manager компанії Softlist LLC, Танцюра Юлія - начальник бюро первинної доставки ТОВ Сандора, викладачі кафедри, студенти бакалаври та магістри.

Основні напрямки які обговорювались:

1. Які навички повинен здобути студент під час навчання в університеті:

Управлінські навички

Професійні навички

Технічні навички

1. Зв’язок аналітики та цифрових технологій. Як це працює на практиці.
  2. Вплив цифрових технологій на ринок праці. На які компетентності потрібно звернути увагу при підготовці фахівців?
  3. Використання яких цифрових інструментів та рішень затребувані працедавцями сьогодні?

4 травня 2020 року відбулася відкрита лекцію проф. Касьянової Н.В. на тему "Теорія катастроф в контексті управління економічними системами"