Новини кафедри економічної кібернетики

Доцент кафедри економічної кібернетики Національного авіаційного університету Бойко Ю.П., підготувала для вас лекцію на тему "Кібербезпека". Ви дізнаєтеся: навіщо потрібно захищати свої дані, отримаєте рекомендації щодо захисту персональних даних, дізнаєтеся які основні види хакерських атак існують і як від них захиститися. Лекція підготовлена в рамках Економіко-математичної школи, яка вже кілька років успішно функціонує на кафедрі економічної кібернетики НАУ і яку відвідують обдаровані школярі.

Посилання на відео-лекцію: https://www.youtube.com/watch?v=Jh8191s5YVI

 

 

21 травня - Міжнародний день кібернетики. 

Вітаємо всіх кібернетиків зі святом!

Для тих, хто хоче дізнатися що таке "Економічна кібернетика" пропонуємо переглянути відео: Кібернетика яка надихає та мотивує

 

В рамках Міжнародного дня кібернетики, кафедрою економічної кібернетики Національного авіаційного університету проводився конкурс на звання самого кмітливого кібернетика, в якому могли брати участь всі бажаючі.

В ході конкурсу учасникам було запропоновано кілька завдань-шарад економічного спрямування. Обробивши результати конкурсу, ми готові оголосити імена переможців, яких очікують призи:

1 місце – Кушнірова К., Юрченко В. (6 правильних відповідей з шести)

2 місце – Якименко А., Юбкова Д. (5 правильних відповідей з шести)

3 місце – Дячков А., Канібек Подгорошко (мабуть псевдонім) (3 правильні відповіді з шести)

Колектив кафедри економічної кібернетики вітає переможців.

Студенти 5 курсу підготували відео-привітання до всіх кібернетиків.  

 

Доцент кафедри економічної кібернетики НАУ, к.е.н. Квашук Д.М. розповідає про здобутки кафедри та наводить приклад впровадження сучасних технологій у бізнес структури.

 

На нашій кафедрі відбувся челендж до дня кібернетика.

Тема "Мої досягнення за період карантину"

 

Переглянути відео "Наші досягнення. Кібернетики НАУ"

 

У челенджі взяли участь:

Студенти 110 групи

 

 

Денисов Владислав

Дольний Олександр

Дячков Артем

Кушнірова Катерина

Мойсеєв Нікіта

Саяпіна Єва

Семенов Денис

Чекіна Руслан

Юрченко Вікторія

 

 

 

Студенти 310 групи

Волощук Дарія

Гайдучик Андрій

Завгородній Сергій

Макодзеба Діана

Параніч Аліна

Троцюк Катерина

 

Студенти 410 групи

Борисенко Юлія

Ткаченко Вікторія

 

 

 

 

24-04-2020  Відбулося чергове заняття boot camp на кафедрі економічноі кібернетики на тему: «Застосування бібліотек pandas та matplotlib в задачах з обробки даних» в Google Meet.

23-04-2020  В рамках дистанційного навчання студенти 410 групи складають іспит з дисципліни "Введення  в бізнес-аналіз". Іспит проходить в Google Classroom з використанням Google Form.

 

 

 

 

9-04-2020  Відкрита лекція з дисципліни "Оптимізаційні методи та моделі"

У четвер (09.04) об 11-20 пройшла відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної кібернетики НАУ Подскребка О.С. з дисципліни: «Оптимізаційні методи та моделі», на тему: «Розв'язання задач транспортного типу». Вході лекції студенти мали змогу задавати свої питання використовуючи чат та голосові повідомлення. У лекції прийняли учать 46 чоловік, з них 4 викладача, а саме д.е.н., професор Касьянова Н.В., к.е.н., доцент Іванченко Н.О., к.е.н., доцент Кудрицька Ж.В., к.е.н., доцент Квашук Д.М. та 42 студента другого курсу факультету економіки та бізнес-адміністрування.

 

 

 

18-03-2020  Тренінг по роботі з GoogleClassroom

 

Шановні гості нашого сайту! В рамках створення єдиної системи для навчання студентів і належного забезпечення навчального процесу, згідно розпорядження декану ФЕБА Петровскої С., під керівництвом завідувача кафедри економічної кібернетики Іванченко Н. було проведено тренінг по роботі з GoogleClassroom, також обговорювалися основні організаційні проблеми та перспективи розвитку системи дистанційної форми навчання на ФЕБА.

У тренінгу взяли участь викладачі кафедри економічної кібернетики, а саме коуч Подскребко О., з доповіддю та пропозиціями виступили Кудрицька Ж. та Абламська В., також онлайн участь прийняли зав. кафедри обліку та аудиту Попович О., доцент кафедри маркетингу Борисенко О., доцент кафедри економіки повітряного транспорту Борисюк І., доцент кафедри економічної теорії Бабич Р.

Студенти кафедри економічної кібернетики відсвяткували день кібернетики.

      Урочисті заходи відбулись 21.05.19 в аудиторії 8.302.

     

 

Під час святкування студенти 1,2,3,4,5 курсів прийняли участь в інтелектуальних змаганнях, вікторинах та різних розважальних заходах.

     Захід проходив під керівництвом професорсько-викладацького  складу кафедри, де викладачам також була надана можливість прийняти участь у конкурсах та вікторинах. Переможці отримали призи у вигляді солодощів, медалей та сертифікатів про участь. 

 

        Студенти 2-го курсу з цієї нагоди спекти святковий торт.

 

          Діти співробітників кафедри приготувати вітальні печення для своїх батьків та студентів.

 

 

Відвідування Національного Банку України студентами кафедри економічної кібернетики

 

14 травня відбулась екскурсія студентів каф. ек. кібернетики в Нац. Банк України (НБУ). В ході екскурсії студенти відвідали монетний музей та прийняли участь у тренінгу з основ моделювання монетарної політики України від провідних тренерів НБУ, де під час інтелектуальної гри виявили свої здібності кращі студенти кафедри, які потім були запрошені на стажування.

Група КБ 410-420 була ознайомлена з найбільш цікавими архітектурними об'єктами НБУ та історією їх формування.  

Екскурсійна програма включала в себе отримання інформації про видатних особистостей які у працювали в НБУ, монетарну політику країни та історію виникнення грошей. 

Студенти ознайомились із персоналом установи.

 

Х МіжнароднА науково-практичнА конференціЯ "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ СОЦІОЕКОЛОГОЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ"

19-20 березня 2019 року відбулася Х Міжнародна науково-практичної конференції «Інформаційні технології, системний аналіз і моделювання соціоекологоекономічних систем». З вітальними словами до учасників і гостей конференції звернувся проректор з наукової роботи Володимир Петрович Харченко. Урочисто відкрила пленарне засідання декан Факультету економіки та бізнес-адміністрування Світлана Володимирівна Петровська.

На пленарному засіданні з привітальним словом та науковою доповіддю виступив Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку України – Степан Іванович Кубів.

З привітальним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну д.е.н., професор Чубукова О.Ю.

Результати своїх досліджень представили фахівці з теоретичної та практичної сфер управління системами різних рівнів: начальник НДЧ НАУ заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, д.т.н., професор Павленко П.М., Лауреат державної премії України в галузі науки та техніки, завідувач кафедри інформаційних систем НУХТ д.т.н., старший науковий співробітник Чумаченко С.М., професор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка д.ю.н. Апаров А.М., доцент кафедри економічної кібернетики НАУ к.ф-м.н. Лещинський О.Л., керуючий банківського відділення ПуАТКБ «Акордбанк», Петрівський О.О. та інші.

В рамках культурної програми для учасників конференції відбулася екскурсія до Ангару НАУ

Також відбулося слухання доповідей у секціях: «Концептуальні основи моделювання систем управління», «Системи штучного інтелекту та інтелектуального аналізу даних в економіці», «Практичні аспекти моделювання соціоекологоекономічних систем» та «Проблеми управління складними системами в умовах цифрової економіки».За результатами роботи конференції було підготовлено збірник тез.

 

Захист магістерських робіт