08 грудня 2020 року за підтримки Центру трансферу технологій Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбулась публічна лекція «Захист прав інтелектуальної власності та мережа центрів підтри

10 грудня 2020, 6:59 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 19 разів Останнє редагування Четвер, 10 грудня 2020 07:11

08 грудня 2020 року  за підтримки Центру трансферу технологій Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ  на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбулась  публічна лекція «Захист прав інтелектуальної власності та мережа центрів підтримки технологій та інновацій».

Сергій Брудняк,  керівник проєкту TISC в Україні, ознайомив слухачів з діяльністю мережі Центрів підтримки технологій та інновацій https://drive.google.com/file/d/1Z88t1XiNEht53Fy6BQ5RwP9ehBmnPxek/view, що спрямована на стимулювання інноваційних процесів та розвиток інтелектуальної власності, а також на комерціалізацію винаходів і науково-технічних розробок. 

Були обговорені питання вибору найкращого способу охорони та захисту технічного продукту;  здійснення процесу патентування та використання інтелектуальної власності як запоруки конкурентної переваги.

Висловлюємо щиру вдячність Сергію Францовичу Смерічевському, в.о. декана Факультету економіки та бізнес-адміністрування  та Наталі Валентинівні Ушенко, завідувачу кафедри  економіки та бізнес-технологій вказаного факультету за активну участь  в організації зустрічі.

Загалом до заходу долучилися  понад 100 учасників, хоча бажаючих було значно більше.

Для всіх зацікавлених надаємо доступ:

до запису публічної лекції:      

https://drive.google.com/file/d/1MQqCpAkMlGOad4JP_Z0ELQGiYzsy57tC/view

до презентації лекції: 

https://drive.google.com/file/d/1ZT-M06l0DNvTkhJBjrAQBISgY3XJ3OmL/view

 

Будемо організовувати такі публічні лекції і запрошувати цікавих експертів-практиків і надалі.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається